Birlikte, Dünden Daha İleriye…

Şunu iyi biliyoruz ki birlikte çalıştığımız herkesle ortak bir yolculuğa çıkıyoruz. İşte bu yüzden, bu birlikteliğin kalite ve güven ilkelerimiz çerçevesinde mutlak müşteri memnuniyetiyle tamamlanması için var gücümüzle çalışıyoruz. Lokal Enerji olarak gururumuz, faaliyet gösterdiğimiz her alanda, bugün dünden bir adım ileride oluşumuz.

Transit Ticaret

 

2018 yılından bu yana aktif olarak yürüttüğümüz transit ticaret faaliyetlerimizle, petrol ürünleri arzında ülkemizde ve yakın coğrafyamızda etkin bir role sahibiz. Antrepolar, serbest bölgeler ve açık denizlerde işlem yürütülen transit ticaret sektöründe gerçekleştirdiğimiz alım satımlarla hem ülkemiz hem de partnerlerimiz için önemli kazançlar sağlıyor, sorumluluklarımızın bilinciyle her geçen gün büyüyoruz. 

Transit akaryakıt ticareti yıllık

450 bin ton

Transit LPG ticareti yıllık

225 bin ton

Transit taşıma

30 bin ton

Akaryakıt ve LPG 

Dağıtım

 

2015 yılında Hypco ile akaryakıt, 2018 yılında Dolugaz ile LPG dağıtım hizmetine başlayarak kısa zamanda ülkemizin enerji tedarik zincirinde önemli bir konuma geldik. Türkiye’nin her köşesinde yer alan ve sayısı günden güne artan 112 Hypco bayimizle, yıllık yaklaşık 4 milyon aracın hizmet aldığı akaryakıt ve LPG dağıtım sektörüne yepyeni standartlar getirdik. Ayrıca Dolugaz markamızla dağıtıcılar arası LPG ticaretinde, EPDK verilerine göre ilk 3 arasına girerek önemli bir başarıya da imza attık. 

Hypco bayi ağı

110 istasyon

Yurt içi bayi akaryakıt satışı

110 bin ton

Dolugaz LPG ticaret hacmi yıllık

200 bin ton

Akaryakıt ve LPG 

Depolama

 

Mersin’den Ankara’ya, İzmit’ten Diyarbakır’a ülkemizin dört bir yanında yer alan tesislerimizle, enerji tedarik zincirinin en önemli aşamalarından biri olan akaryakıtın depolanması ve elleçlenmesi faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde yürütüyoruz. Böylece ülkemizin ihtiyacı olan ürünlerin gereksinimlere uygun bir şekilde stoklanmasına, arzın güvenliğinin sağlanmasına ve enerji ihtiyacının teminatına katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

Toplam depolama tesisi

4 akaryakıt - 2 LPG

Toplam depolama kapasitesi

160 bin metreküp

Toplam elleçleme yıllık

900 bin metreküp

Akaryakıt ve LPG 

Nakliye

 

2015 yılında hayata geçirdiğimiz Anapet markamızla, entegre enerji sistemlerinin tamamlanmasında en etkin role sahip olan enerjinin taşınması sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Maliyet ve güvenlik açısından optimum çözümler sunan demiryollarının yanı sıra, sürekli büyüyen hacim ve filomuzla etkin, düşük maliyetli ve güvenli bir şekilde petrol ürünlerinin nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Dolugaz iştirakimiz ile yürüttüğümüz LPG taşıma faaliyetlerinde, 13 araçlık filo ile aylık 5.000 ton kapasiteye ulaşmış durumdayız.

Anapet vagon

250 adet

Dolugaz LPG tankeri

13 adet

Yıllık taşınan akaryakıt

640 bin ton

Yıllık taşınan LPG

60 bin ton

Lokal İnşaat Enerji Petrol Nakliyat Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ehlibeyt Mah. Çetin Emeç Bulvarı No:117 Balgat 06520 Çankaya, Ankara
info@lokalenerji.com
©2020