top of page

Birlikte, Dünden Daha İleriye…

Şunu iyi biliyoruz ki birlikte çalıştığımız herkesle ortak bir yolculuğa çıkıyoruz. İşte bu yüzden, bu birlikteliğin kalite ve güven ilkelerimiz çerçevesinde mutlak müşteri memnuniyetiyle tamamlanması için var gücümüzle çalışıyoruz. Lokal Enerji olarak gururumuz, faaliyet gösterdiğimiz her alanda, bugün dünden bir adım ileride oluşumuz.

Transit Ticaret

TRANSİT

2018 yılından bu yana aktif olarak yürüttüğümüz transit ticaret faaliyetlerimizle, petrol ürünleri arzında ülkemizde ve yakın coğrafyamızda etkin bir role sahibiz. Antrepolar, serbest bölgeler ve açık denizlerde işlem yürütülen transit ticaret sektöründe gerçekleştirdiğimiz alım satımlarla hem ülkemiz hem de partnerlerimiz için önemli kazançlar sağlıyor, sorumluluklarımızın bilinciyle her geçen gün büyüyoruz. 

Lokal Enerji Transit Ticaret

Transit Akaryakıt Ticareti Yıllık
3 Milyon ton

Transit LPG Ticareti Yıllık
300 bin ton

Kara Yolu Transit Taşıma
30 bin ton

Akaryakıt ve LPG Dağıtım

DAGITIM

2018 yılında Dolugaz iştirakimiz ile LPG dağıtım hizmetine başlayarak kısa zamanda ülkemizin enerji tedarik zincirinde önemli bir konuma geldik. B2B (Business to Business / Firmadan Firmaya) iş modelini benimseyen şirket yapımız, güven temelli ve yüksek kapasiteli anlaşmalarımız neticesinde, dağıtıcılar arası toptan LPG ticaretinde büyük başarılara imza attık. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun yıllık olarak yayınladığı sektör raporu verilerine göre, 2019 yılında toptan LPG ticareti alanında ilk 10 şirket arasında yer alıyoruz.

FAALIYET_Dagitim_Gorsel.jpg

Güçlü Tedarik Ağı ile
Arz Güvenliği

LPG Ticaret Hacmi Yıllık
500 bin ton

LPG Taşıma Hizmeti Yıllık
300 bin ton

Akaryakıt ve LPG Depolama

DEPOLAMA

Mersin’den Ankara’ya, İzmit’ten Diyarbakır’a ülkemizin dört bir yanında yer alan tesislerimizle, enerji tedarik zincirinin en önemli aşamalarından biri olan akaryakıtın depolanması ve elleçlenmesi faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde yürütüyoruz. Böylece ülkemizin ihtiyacı olan ürünlerin gereksinimlere uygun bir şekilde stoklanmasına, arzın güvenliğinin sağlanmasına ve enerji ihtiyacının teminatına katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

Kamu Bilgilendirme

Lokal Enerji Akaryakıt LPG Depolama

Toplam Depolama Tesisi
4 akaryakıt - 3 LPG

Toplam Depolama Kapasitesi
160 bin metreküp

Toplam Elleçleme Yıllık
1,7 Milyon metreküp

Akaryakıt ve LPG Nakliye

NAKLIYE

2015 yılında hayata geçirdiğimiz Anapet markamızla, entegre enerji sistemlerinin tamamlanmasında en etkin role sahip olan enerjinin taşınması sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Maliyet ve güvenlik açısından optimum çözümler sunan demiryollarının yanı sıra, sürekli büyüyen hacim ve filomuzla etkin, düşük maliyetli ve güvenli bir şekilde petrol ürünlerinin nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Dolugaz iştirakimiz ile yürüttüğümüz LPG taşıma faaliyetlerinde, 13 araçlık filo ile aylık 5.000 ton kapasiteye ulaşmış durumdayız.

Lokal Enerji Akaryakıt LPG Nakliye

Anapet Vagon
300 adet

Dolugaz LPG Tankeri
90 adet

Yıllık Taşınan Akaryakıt
700 bin ton

Yıllık Taşınan LPG
300 bin ton

bottom of page