top of page

Başkan'ın Mesajı

Petrol ürünlerinin üretildiği noktadan nihai tüketiciye ulaştırılana kadar, depolama, taşıma ve dağıtım gibi tüm aşamalarını, üstün kalite anlayışı ve rekabetçi çözümlerle gerçekleştiren, ülkemizin ve bölgemizin lider enerji servis şirketiyiz. 

Lokal Enerji Genel Müdürlük

Enerji... İnsanın ve insanlığın en büyük gereksinimi. İşte bu yüzden, 2005 yılında enerji sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olma hedefiyle yeni bir adım attık ve Lokal Enerji’yi ülkemize kazandırdık.

İlk etapta akaryakıtın kara yoluyla ulusal ve uluslararası çapta taşınması ile petrol sahalarına servis hizmeti ana faaliyet alanlarımızı oluşturdu. Bugün geldiğimiz noktada stratejik lokasyonlarda kurduğumuz akaryakıt depolama ve dolum hizmetlerinin yanı sıra öz mal vagonlarımız sayesinde sektörün en büyük demiryolu taşıma filosuna da sahibiz. Ayrıca yine kendi iştirakimiz olan akaryakıt dağıtım şirketimiz Hypco ile kusursuz kalite anlayışımızı nihai tüketicilerle de buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Enerji hiç şüphesiz bugünün olduğu gibi geleceğin de en önemli konu başlıklarından birisi. Biz sahip olduğumuz grup şirketlerimiz, hızlı ve etkili çözümler üretmemize olanak sağlayan deneyimlerimiz ve kendimize olan inancımızla geleceğe hazırız.

 

Ülkemizin ve yakın coğrafyamızın lider enerji şirketi olarak, gururla…

Lokal Enerji Ekibi

bottom of page