top of page

Sektörler Farklı, Lider Aynı

2005 yılında enerji sektörüne attığımız ilk adımda, hedefimizde liderlik kalbimizde cesaret vardı. Bugün farklı sektörlerde faaliyet gösteren iştiraklerimiz ve bize güvenen partnerlerimizden aldığımız güçle, yeni hedeflere yelken açmış bir şirketler grubu olarak yol almaya devam ediyoruz.

ULUSLARARASI NAKLİYAT A.Ş.

%84

DAĞITIM

PAZAR PAYI

250

LİSANSLI

VAGON

640 Bin

TON TAŞIMA
HACMİ (2019)

ANAPET
Lokal Enerji Anapet

Akaryakıt sevkiyatında ekonomik ve güvenli bir yol olan demiryolu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren şirketimiz Anapet Uluslararası Nakliyat A.Ş., %100 Lokal Enerji iştirakidir. Anapet çatısı altında yer alan 250 lisanlı vagon ile dağıtım şirketleri pazar payımız %84’e, 2019 yılı itibarıyla taşıma hacmimiz ise 640 bin tona ulaşmış durumda. BP, Shell, Petrol Ofisi ve Türkiye Petrolleri gibi sektörün önde gelen şirketleriyle çalışan Anapet, hizmette kalite ve süreklilik garanti ediyor. 2016 yılında şirket aktifine kattığımız Kırıkkale Yahşihan Aktarım Tesisi, demiryolu sarnıçlarından direkt ve ekspres kara dolum işlemiyle Anapet’e hızlı ve yüksek güvenlikli aktarım imkânı sağlıyor.  

Detaylı bilgi için: www.anapet.net

DEPOLAMA LPG PETROL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

200 Bin

TON YILLIK
TİCARET HACMİ

5 Bin

TON AYLIK LPG
TAŞIMA HİZMETİ

SWAP

ÜRÜN
ANLAŞMALARI

DOLUGAZ
Lokal Enerji Dolugaz

LPG taşıma hizmeti sunan Dolugaz Depolama LPG Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti., %100 Lokal Enerji iştirakidir. Kırıkkale’de, Dolugaz bünyesinde hayata geçirdiğimiz depolama tesisiyle yıllık 200.000 ton ticaret hacmine ve 13 araçlık filosu ile aylık 5.000 ton LPG taşıma kapasitesine sahip olan iştirakimiz, muhtelif firmalarla ürün SWAP anlaşmaları da yürütüyor.

Detaylı bilgi için: www.dolugaz.com

ANTREPOCULUK A.Ş.

100 Bin

METREKÜP
TOPLAM KAPASİTE

1 Milyon

TON YILLIK ELLEÇLEME
KAPASİTESİ

80 Bin

DWT SAVKA DENİZ
PLATFORMU

AVES
Lokal Enerji Aves Güney

%100 Lokal Enerji iştiraki olan Aves Güney Antrepoculuk A.Ş., 100.000 metreküp akaryakıt depolama kapasitesiyle Mersin’de faaliyet gösteriyor. İç piyasa dağıtımında stratejik bir noktada bulunan, bölgenin ve Türkiye’nin en büyük tesislerinden biri olarak yüksek transit ticaret potansiyeli sunan şirketimiz; karadan 5 kilometre mesafede yer alan, gemi tahliyesinde teknik avantajlar sunan 80.000 DWT kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük deniz platformuna sahip olan SAVKA’nın imkânlarını müşterilerinin kullanımına sunuyor.

Kamu Bilgilendirmesi

AKARYAKIT DEPOLAMA A.Ş.

10 Bin

METREKÜP
TOPLAM KAPASİTE

140 Bin

TON YILLIK
ÜRÜN GEÇİŞİ

DEMİRYOLU
İLTİSAK HATTI
BAĞLANTISI

DOGU KARASAL
Lokal Enerji Doğu Karasal

Diyarbakır’da, demiryolu iltisak hattı bağlantısıyla müşterilerimize yüksek navlun avantajı sağlayan Doğu Karasal Akaryakıt Depolama A.Ş., 10.000 metreküplük kapasitesiyle sadece bölgenin değil ülkemizin de önemli depolama tesisleri arasında yer alıyor. ZAL Enerji ortaklığıyla faaliyetlerini sürdüren Doğu Karasal, Anapet şirketimizle gerçekleştirdiği iş birlikleri neticesinde yıllık 140.000 tona varan ürün geçişiyle iştiraklerimiz arasında öne çıkıyor.  

Kamu Bilgilendirmesi

Detaylı bilgi için: www.dogukarasal.com

LPG DEPOLAMA NAKLİYAT A.Ş.

4.300

TON TOPLAM
KAPASİTE

100 Bin

TON YILLIK
ELLEÇLEME

ANKARA LPG
PAZARINA NAVLUN
AVANTAJI

ANADOLU KARASAL
Lokal Enerji Anadolu Karasal

Türkiye’nin En Yüksek Kapasiteli Kara LPG Terminali

2015 yılında faaliyete geçirdiğimiz Anadolu Karasal LPG Depolama Nakliyat A.Ş., ZAL Enerji ortaklığıyla Türkiye’nin en yüksek kapasiteli kara LPG terminali olarak hizmetlerini sürdürüyor. 4 adet yeraltı tankına sahip olan şirketimiz, 4.300 ton kapasitesi ve Dolugaz ile yarattığı sinerji sayesinde özellikle İç Anadolu Bölgesi'nin LPG ihtiyacına cevap veriyor. Kahramankazan’da 8.100 metrekare arazi üzerinde konumlanan Anadolu Karasal, Ankara LPG pazarına navlun avantajı sağlayan işlemleriyle Lokal Enerji’nin gücüne güç katmaya devam ediyor.

Kamu Bilgilendirmesi

Detaylı bilgi için: www.anadolukarasal.com

KÖRFEZ MARMARA AKARYAKIT DEPOLAMA A.Ş.

10.306

METREKÜP DEPOLAMA
KAPASİTESİ

AVANTAJLI
STRATEJİK
KONUM

TÜPRAŞ
BORU HATTI BAĞLANTISI

KMD
ISTIRAK_STRIP_KMD.jpg
ISTIRAK_KMD_Gorsel.jpg

Lokal Enerji’nin Marmara Bölgesi’ndeki Yeni Gücü

Akaryakıtın transferi ve depolanması alanında stratejik bir öneme sahip Marmara Körfezi'nde yer alan Körfez Marmara Akaryakıt Depolama A.Ş., konumuyla hem Lokal Enerji'ye hem de hizmet verdiği müşterilerine avantaj sağlarken, 10.306 metreküplük depolama kapasitesi ve TÜPRAŞ boru hattı bağlantısı ile bölgenin önde gelen depolama tesislerinden biri haline gelmiştir. Uzun dönem kontratlar ile hizmette süreklilik sağlayan Körfez Marmara Akaryakıt Depolama, hızla büyüyen Lokal Grup'un güçlü iştirakleri arasında yerini almıştır.

Kamu Bilgilendirmesi

bottom of page